Купи!

KC-3D MYSTIC 100

2.201 

3D камин кој нема да Ве остави рамнодушни!

100% безбеден, 🔥 пламенот е ладен ❄! Нема опасност од пожар, безбеден за деца, лесен и евтин за вградување и користење!

Наменет е за вградување во материјал по Ваш избор: дрво, иверка, обс (медијапан), ламинам, стакло и тн.

Опис

Најновата технологија на електричните камини која внесува нова димензија на реалност и топло чувство! Идеален за изведба на камини еднострани, аголни, тунелни или отворени од 4 страни!

 

 

  • Вграден резервоар
  • Вградена пумпа за течност – контрола со копчиња за полнење и празнење
  • Вграден Bluetooth звучник
  • Далечински управувач со кој се контролира бојата на пламенот, интензитетот на пламенот и интензитетот на светлината
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Дополнителни информации

Тежина 40 кг
Димензии 104 × 40 × 40 cm
Ширина

80